Afyon Kaplıcaları

11 ay önce, Afyon Kaplıcaları


Afyon Kaplıcaları

 

YEPYENİ BİR TERMAL OTEL ANLAYIŞI

Güral Afyon, sadece bölgenin en büyük termal oteli olmakla kalmayarak, kongre turizmine yönelik özellikleriyle de Afyon’u iş dünyasının yoğun olarak ziyaret ettiği noktalardan birisi haline getirmeyi amaçlamaktadır..

Yaz kış aynı sıcaklıkta şifalı termal su, 9500 metrekarelik SPA merkezi, bir tanesi 1500 kişi kapasiteli toplam 13 toplantı salonu ve 2200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanlarıyla Güral Afyon, bir termal otelden çok daha fazlasını sunuyor.

 

 

Odalarımız Güral Afyon’da farklı büyüklüklerde planlanmış 9 oda tipi bulunmakta. 428 odanın tamamı, benzersiz donanımlarıyla benzersiz bir konaklama sağlıyor.

 

 

 

Erguvan Restoran

Erguvan Restoran, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servislerinin zengin açık büfe olarak verildiği restorandır. Büfe menülerinde usta aşçıların özenle hazırladığı Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetler sunulmaktadır.

 

Erguvan Restoran Özel Salon

Erguvan Restoran içerisinde ayrılmış bir bölüm olarak tasarlanan özel restoranda, butik yapısı ve sıcak atmosferiyle gruplar için özel hizmet sunulmaktadır.

 

Aliva Cafe

Spa ve havuz keyfi yaparken lezzetli yiyeceklerden de tatmak isteyen konuklar aradıklarını Aliva Cafe’de bulacaklar. Aliva Cafe’de sıcak yiyecekler, soğuk ve sıcak içecek servisi yapılmaktadır.

 

Mercan Lounge

Keyifli bir sohbet ortamı olarak tasarlanan Mercan Lounge, iç ısıtan dekorasyonuyla sizi kendine hayran bırakacak. Uzun toplantılardan ve yorucu günün ardından sohbetin tadına varacağınız bir ortam olan Mercan Lounge bar konseptinde de hizmet vermektedir. Bu salonda 12 yaş ve üzeri misafirler ağırlanmaktadır.

 

SPA CENTER

Erkek Hamamı


 

Bayan Hamamı


 

Jakuzi Havuzu

 

 

Vip Masaj Odası

 



 

Benzeri olmayan çok özel bir termal su.
Sadece NG Güral Afyon’da.

NG Afyon arazisi içinden çıkan renksiz, kokusuz, mineral bakımından zengin, normal su ilave ederek ılıştırılmasına fazla gerek olmayan, böylece mineral yapısı fakirleşmeyen, sadece otelimizde kullanılan, doğanın benzersiz hediyesi olan bu termal suyu sizlere tanıtmaktan mutluluk duyarız.
Termal suların binlerce yıldan bu yana bilindiği ve kullanıldığı literatürde yer almaktadır. Türkiye, termal su kaynakları bakımından Avrupa’da birinci, Dünya’da yedinci sırada olmasına rağmen, termal sular hep şifa arayışları olarak algılanmış ve hastalık geldiğinde hatırlanmıştır. Bu nedenle ülkemizde termal kültürü yanlış yönde gelişmiştir.
Oysa ki termal sular, Japonya ve Avrupa başta olmak üzere pek çok ülkede, hastalık gelmeden, koruyucu ve düzenleyici olarak kullanılmaktadır. Bir başka ifade ile hastalığın gelmeden önlenmesi hede?enmektedir. Bu nedenle, ergenlik çağından başlamak üzere, özellikle gençlerin erken yaşlarda termal kürlerine başlamaları önerilmektedir.
Termal sular her ne kadar hastalıkların tedavilerinde etkili oluyorsa da, unutulmamalıdır ki, termal sular hastalık gelmeden önce daha çok gereklidir. Sağlık, güzellik, zindelik, stressiz hayat için ilaç yerine düzenli termal kür, bedenimizin ve ruhumuzun vazgeçilemeyecek ihtiyacıdır.

NG Termal su kullanımına başlamadan önce cildinizi dikkatli bir şekilde gözlemleyin.
NG Termal su kullanımı süresinde cildinizi her gün izleyin.
Cildinizin her geçen gün bir önceki günden daha canlı ve sıkılaşmış olduğunu göreceksiniz.
NG Termal su kullanımına başlamadan önceki uyku düzeninizi hatırlayın.
NG Termal su kullanımı süresince her gece uyku düzeninizi gözlemleyin.
Her geçen gün, bir önceki günden daha düzenli uyuduğunuzu farkedeceksiniz.
NG Termal su kullanımına başlamadan önce kendinizi nasıl hissediyordunuz?
NG Termal su kullanımı süresince her gün kendinizi nasıl hissettiğinizi gözlemleyin.
Her geçen gün, kendinizi bir önceki günden daha zinde hissedeceksiniz.
NG Termal su kullanımına başlamadan önceki stres halinizi hatırlayın.
NG Termal su kullanımı süresince her gün stres düzeyinizi gözlemleyin.
Her geçen gün, bir önceki güne göre stresinizin azaldığını, yeterli kür aldınız ise, stresten eser kalmadığını gözlemleyeceksiniz.

 


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap