Fimar Life Thermal Resort Hotel Kaplıcaları

11 ay önce, Amasya Kaplıcaları


Fimar Life Thermal Resort Hotel Kaplıcaları

 

Fimar Life Thermal Resort Hotel

Bugün Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketleri arasında yer alan FİMAR Holding, mermer, mozaik, yapı/inşaat, petrol/enerji, tarım/hayvancılık, süt ürünleri ve turizm alanında hizmet vermektedir. Geniş hizmet ağına Fimar Mermer Maden A.Ş.’nin 1986 yılında Emmioğlu Ailesi tarafından Sivas’ta kurulmasıyla başlayan FİMAR Holding macerasına atölye sistemi ile başlamış daha sonra fabrikalaşma ve Amasya’da ocak işletmeciliği ile büyümüştür.

Büyümesini her geçen gün sürdüren FİMAR Holding, 2008 yılında FİMAR PETROL LTD.ŞTİ. markasını kurarak akaryakıt sektörüne giriş yapmıştır. 2010 yılında 0 organik ürün felsefesiyle Amasya’da Fimar Tarım ve Hayvancılık LTD. ŞTİ ve hemen ardından da BAKRAÇ markasıyla süt ve süt ürünleri alanında hizmet vermeye başlayan holdingimiz son olarak Amasya’nın eşsiz doğasında kuruduğu Fimar Life Thermal Resort Hotel ile turizm sektörüne girmiştir.

Mermer sektörüyle başlayan ve hala devam eden ticaret hayatıyla FİMAR Holding A.Ş. insana ve doğaya saygı ilkesi ile başladığı yolda yine aynı azim ve kararlılıkla ilerlemektedir.

  <!--v3--> <!--v4-->
Bu sayfa 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren : (1760) kez ziyaret edilmiştir

gezinomi[removed][removed]


Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol!
Yorum Yap